nowy adres

1/04/2011

Zimowe inspiracje.
Na zdjęciu Michael Alden, założyciel forum thelondonlounge.net Zawsze doskonale ubrany i tym razem prezentuje się świetnie. Przy tak pięknych kolorach i fakturach materiałów wzory nie są jak dla mnie potrzebne. Perfekcja!

9 komentarze:

Dr Kilroy pisze...

Michael zapuszcza brodę? :)

TheMen'sSide pisze...

Kurcze wszystko wydaje się takie zgrane i idealnie dopasowane. Świetnie.

Mikad pisze...

Genialne. Chcę takie rękawiczki! :) Chociaż i płaszcz by nie zaszkodził ;)

Anonimowy pisze...

Widzę, że Pan Alden ubrał na spacer lekki i miękki klasyk a la Humphrey Bogart (model Penn albo Milano). MT jest zima, więc może skrobniesz coś o nakryciach głowy?

Krakuss w kapeluszu

Macaroni Tomato pisze...

Muszę przyznać. że kapelusze to dla mnie temat zupełnie nierozpoznany.

Anonimowy pisze...

hmmm... takich obrazków na naszych ulicach raczej się nie widuje... zwłaszcza ten kapelusz... kiedyś w jakiejś gazecie czytałem art. o męskich atrybutach, które odeszły do lamusa i tak np są to: brzytwa, pędzel do golenia i min właśnie kapelusz. dla mnie noszenie takiego nakrycia głowy trąci nieco myszką, może uznałbym to za dandysowskie. całość bez zarzutu, ciekaw tylko jestem, co ciekawego znajduje się pod tym płaszczem? na koniec pozwolę sobie na małe pytanko, również do zaglądających na blog: jakie marki czy sklepy polecalibyście osobie, która ceni sobie klasykę i "look" w tym klimacie, ale bespoke jeszcze ją przerasta (finansowo)?

Anonimowy pisze...

MT, podsyłam swój najlepszy link do wstępnego rozpoznania tematu:

http://www.fabulous-hats.eu/

Przy okazji popełniłem nieścisłość przyporządkowując Panu Aldenowi konkretny model (firmy stosują różne nazwy), a nie typ. Oczywiście chodzi o typ Fedora (nazwa obecnie chyba bardziej kojarzona z jedną z dystrybucji Linuksa).

Pozdrawiam,
Krakuss w kapeluszu

Anonimowy pisze...

Poszukaj dobrze a bespoke wyjdzie Ci w tej samej cenie co wieszak. A tak na marginesie kapelusz bynajmniej nie trąci myszką. Jest to jedno z najbardziej eleganckich nakryć głowy. Osobiście jak tylko pogoda pozwala chodzę w kapeluszu na co dzień.

Anonimowy pisze...

Obecnie polecam sezon przecen w sieci Peek & Cloppenburg (bardzo szeroki przedział cenowy). Zalety garnituru szytego na miarę u sprawdzonego krawca, to jednak możliwość zamówienia dodatkowej pary spodni, a sam mistrz powinien zostawić zakłady materiału na ewentualne przeróbki, gdy materialny dostatek uderzy Tobie w boczki :-)

Krakuss w kapeluszu