nowy adres

12/10/2010

Inspiracje.

„Co mam dziś na sobie“, to wątek na Styleforum.net, w którym forumowicze publikują swoje zdjęcia w codziennych zestawach. Sam czasem tam publikuję, ale częściej jestem biernym widzem. Dlaczego? Tam i w innych mijescach w internecie, szukam inspiracji, pomysłów na ciekawe zestawienia kolorów czy wzorów. Takich, na które sam bym nie wpadł. Oto parę zestawów, które ostatnio zwróciły moją uwagę. Pierwszy zestaw… jestem zazdrosny.

9 komentarze:

Dr Kilroy pisze...

Pierwszy zestaw jest rzeczywiście ciekawy. Połączenie drobnej jodełki w marynarce i drobnej krateczki w koszuli i poszetce. Poszetka różni się od marynarki tylko deseniem - bardzo dobry efekt.

Anonimowy pisze...

Mnie najbardziej podoba się ostatni zestaw. Fantastyczne łączenie wzorów. Zupełnie "niepolskie" podejście, gdyż nam się wmawia, że jeżeli dajmy na to krawat jest wzorzysty, to koszula musi być gładka i inne opowieści...

eye_lip pisze...

Na ostatnim zdjęciu Rolex Explorer :)

Miquell's World pisze...

Poluję na nowy sezon właśnie na taką marynarkę jak w zestawie nr1. Bardzo podoba mi się kolor karmelowy i wielbłądzi.
Dołączam również Twój blog do moich linków. Pozdrawiam:)

Mr. Catshmere pisze...

Nikt nie wypowiedział się na temat zdjęcia numer dwa, które według mnie prezentuje najgustowniejszy zestaw ze wszystkich (może dlatego, iż mógłbym go niemal dokładnie odwzorować, a w kwestii krawata zupełnie dokładnie...). Gra barw między odcieniami szarości i różu to jedna z mych ulubionych kompozycji. Doskonale ilustruje to też obrazek numer trzy.

Anonimowy pisze...

Marynarka z zestawu nr. 1 rzeczywiście w b. ładnym kolorze, ale tylko dla blondynów i szatynów. Bruneci w tym kolorze, wyglądają dużo gorzej.

Anonimowy pisze...

nr 1 interesujący ale poszetka za bardzo zlewa się z marynarką mimo innej faktury. Widziałbym tam niebieską lub brązową. Te koszule w drobną kratkę wydają się być niedoceniane a są bardzo pomocne w tworzeniu złożonych zestawów i alternatywą dla koszul w paski. Przeglądałem ostatnio katalog TM Lewin i bardzo dużo było tam właśnie takich koszul w drobną kratkę.

Z ciekawości który to użytkownik style forum z nr 1 i nr 2? Chętnie pośledziłbym jego kompozycje. Zwróćcie uwagę na nonszalancko ustawioną spinkę do krawata.

tak jak zestaw nr 1 jest dla blondynów i szatynów tak nr 2 raczej dla brunetów.

Zaki

Mr. Catshmere pisze...

Pan z obrazków 1 oraz 2 postuje tam jako "olddog/oldtrix".

Anonimowy pisze...

pan na ostatnim obrazku nie ma guzika na rękawie marynarki. co o tym sądzicie?