nowy adres

7/22/2010

Scabal Sale!


Na forum.bespoke.pl pojawiło się ogłoszenie o przecenie materiałów Scabal. Cytuję je tu in extenso, bo niezalogowani goście nie mają podglądu tego działu. Wiem, że będę zbierał za to razy (ceny!), ale niech tam. Warto, żeby o przecenie wiedziało jak najwięcej osób.

Witam,
Między 21 lipca a 1 września oferujemy wyjątkową zniżkę na materiały Scabal, która obejmuje ponad 200 tkanin. Flannel, Loch Fyne, Tweed, Eton, The Royal, Monza, Mohair i wiele innych można nabyć w cenie 100 i 200 PLN/m. Kolekcje luksusowe takie jak: Diamond Chip można dostać za 600PLN/m, Yangir za 1000PLN/m, Summit za 1400PLN/m. Większość tych materiałów to mix obecnych i kończących się kolekcji, których ograniczona długość znajduje się wciąż na rolach.

Wszystkich entuzjastów tkanin Scabal zapraszamy do Atelier!

Do zobaczenia!
Christine De Galan & Regina Zawisza
http://www.atelierscabal.pl
664266422


Każdego nowo nawróconego na bespoke, który nie wykonał jeszcze ostatniego aktu konwersji, namawiam do tego teraz. To dobra okazja. Trzeba w końcu zdecydować czego potrzebujemy, znaleźć krawca i zamówić ubranie. Będzie tańsze o znaczną sumę.

Kto poszukuje klasyki na swój pierwszy czy drugi garnitur znajdzie ją w próbnikach The Royal i Eton. To królestwo materiałów gładkich, delikatnych pasków i kratek. Angielska klasyka.

Monza i Mohair to materiały na lato. Tu znajdziemy żywe barwy i jaśniejsze kolory. Zwłaszcza Mohair zasługuje na uwagę. Domieszka moherowego włókna powoduje, że materiał lepiej oddycha i jest doskonały na upalne dni. W próbniku znajdują się też mieszanki moheru z jedwabiem i lnem.

Do zakupu materiału trzeba się przygotować. Poważnie przemyśleć swoje potrzeby tak, żeby nie skończyć z materiałem, który co prawda zrobił na nas wrażenie w sklepie, ale nie jest nam do niczego potrzebny.

8 komentarze:

Anonimowy pisze...

to reklama?

Anonimowy pisze...

Dzięki za informację!

Anonimowy pisze...

Byłem na ulicy Bagatela 11 lok. 7, ale ani tam nie ma żadnego ogłoszenia o istnieniu Ateliera, ani nikt nie odpowiada pod numerem 7! To jest koło placu Unii Lubelskiej, tak? Jakieś sugestie?

Macaroni Tomato pisze...

Tak to tam. Lepiej umówić się wcześniej telefonicznie na wizytę. Ja wybieram się tam jutro.

Anonimowy pisze...

Dzięki za odpowiedź, ale dodzwonić też się nie mogę- nikt nie odbiera, może mają wolne... Spróbuję później.

A jak w ogóle wyglądają zakupy u takiego "ateliera"? Czy można tam przyjść i kupić interesującą nas tkaninę "3mb poproszę" jak w sklepie z tkaninami, czy to jest jakaś grubsza zabawa w etykietę.

Anonimowy pisze...

Nareszcie się udało.Dzięki za pomoc i powodzenia jutro!

Macaroni Tomato pisze...

Kupowałem raz. Nie było "grubszej zabawy w etykietę". Kupiłem 2 m na marynarkę i 1,2 na spodnie. Tyle, że matriałów nie ma na stanie- trzeba poczekać kilka dni aż przyjdą z Brukseli.

Anonimowy pisze...

Witam,

zauważyłam, że zaistniał problem w komunikacji z nami, za co bardzo przepraszam. Filozofia Atelier Scabal zakłada, że każdemu z naszych klientów należy się 100% naszego czasu i uwagi, bez względu na to czy klient kupuje czy chce dowiedzieć się więcej o Scabal. Zawsze oddzwaniamy do osób, które dzwonią do nas kiedy przyjmujemy klienta, więc mam nadzieję, że wszystkie osoby które kontaktowały się z nami po przeczytaniu tego bloga otrzymały odpowiedzi na swoje pytania.

Ponadto chciałabym wspomnieć, że często spotykamy się z klientami w ich biurach lub domach, co oznacza że nie zawsze jesteśmy dostępne w Atelier, z tego względu najlepiej jest umówić się z nami wcześniej na wizytę.


Życzę przyjemnego wieczoru i mam nadzieję do zobaczenia niedługo w Atelier!

Pozdrawiam,

Regina Zawisza