nowy adres

9/18/2009

Sartorial heroes


Will BoehlkeMichael Alden

Niedawna wizyta znajomego bloggera z Danii była okazją do paru godzin rozmów dotyczących stylu, kwawiectwa, szewstwa itd. Nasze rozmowy musiały brzmieć dość osobliwie dla postronnego świadka.

Jeda z rozmów dotyczyła dwóch, znanych w interenecie, postaci. Chodzi o Michaela Aldena z thelondonlounge.net oraz Willa Boehlke twórcę świetnego bloga asuitablewardrobe.blogspot.com. Obaj prezentują różne podejścia do stylu. Will bawi się ubraniem, eksperymentuje z kolorami, a jego strój zwraca uwagę. Można go nazwać prawdziwym dandysem. Jednak nigdy, według mnie, nie przekracza cienkiej granicy między dobrym ubraniem, a kstiumem. Mój duński znajomy był innego zdania odrzucając styl Willa. Jego sartorial hero to Michael Alden. Zawsze ubrany zgodnie z dress codem, nigdy nie zwraca uwagi swoim strojem. Nie przeczę, Alden wygląda świetnie... ale jakoś wołałbym mieć w swojej szafie ubrania Willa.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

śledzę auto-prezentacje obu Panów i doceniając smak Willa, to do mnie bardziej przemawia styl Michaela Aldena, zwłaszcza - jego próbki - prezentowane w tym poście. Ale może to kwestia bardziej "tweedowego" charakteru jego kreacji, które zostały tu zamieszczone.