nowy adres

9/02/2009

Jakie buty?Jak dobrać buty do spodni? To proste. Im więcej ozdób (ażurek, przeszycia itd.) tym cięższy powinien być materiał spodni. Innymi słowy, czarne lotniki będą najlepiej wyglądać z gładkim garniturem z wełny czesankowej, golfy z kolei, z tweedem lub dżinsami. Waga materiału balansuje optycznie cięższe buty. To samo tyczy się butów na podwójnej podeszwie, są cięższe więc wymagają grubszych spodni.

Zamszowe buty najlepiej wyglądają z flanelami i tweedem, ale tu pan Gianni Agnelli mógłby zaprotestować. Jednym z jego "wynalazków" było noszenie zamszowych butów do garniturów z wełny czesankowej.

Eksperymenty w doborze butów do spodni są więc dopuszczalne, są nawet pożądane, ale warto wiedzieć z jaką zasadą się gra.

3 komentarze:

fotowojaze.blox.pl pisze...

Kolor, jaki kolor butów do granatowego/popielatego garnituru?

Macaroni Tomato pisze...

Oba kolory, zwłaszcza jednak szary świetnie wygląda z czarnymi butami. Brązowe buty świetnie pasują też do granatowego garnituru- prawdziwie włoskie połączenie.

Anonimowy pisze...

Mam pytanie , z czym mozna noscic klasyczne martensy np brazowe z nubuku do jakich spodni . i moze abstrakcyjne ale nurtujace mnie czy klasyczne martensy można noscic do garnituru ?