nowy adres

4/15/2009

Kopyto nr 337Paryski szewc Dimitri Gomez uważany jest za jednego z najleszych szewców świata. Strona internetowa pana Gomeza pokazuje przepiękne przykłady jego wyrobów. Wysoka renoma szewca ma odzwierciedlenie w cenach jego butów. Na szczęście Dimitri Gomez zaprojektował dla firmy Crockett and Jones kopyto nr 337. Dzięki temu buty częściowo zaprojektowane przez niego są bardziej dostępne. Buty zrobione na tym kopycie mają klasyczną, elegancką, lekko zwężoną linię (przykład poniżej). 


Kopyto 337 jest na tyle udane, że firma Crockett and Jones robi większość butów swojej prestiżowej linii Handgrade właśnie na nim. Ale w linii podstawowej znajdzie się też parę modeli zrobionych na tym kopycie. 
Buty Crockett and Jones są w Polsce dostępne chyba tylko w sklepach sieci Emanuel Berg. W czasie zakupów trzeba zwrócić uwagę na numer pod słowem last na etykiecie pudełka. 

Gdzie kupić buty Crockett and Jones sprawdź na Mapie Stylowej Warszawy.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Możesz napisać o jakimś modelu w linii podstawowej, które są robione na tym kopycie, bo szukam na stronie internetowej i pediwear, ale nic nie mogę znaleźć?